Zapisy / zgłoszenia na zajęcia od połowy sierpnia w najlepiej w formie mailowej, podając swój wiek i nr telefoniczny.
JEŻELI JESTEŚ KLASIE 2 LUB 3 I MYŚLISZ O STUDIACH ARCHITEKTONICZNYCH To ZAPRASZAM DO UCZESTNICZENIA W ZAJĘCIACH Z NAUKI RYSUNKU RAZ W TYGODNIU- koszt 460zl, informacje znajdziesz w zakładce kurs hobby.
OPŁATA MIESIĘCZNA 32 GODZIN NAUKI 750 zŁ
OPŁATY DOKONUJEMY DO 10 DNIA KAŻDEGO MIESIĄCA.
Po pierwszych płatnych (120 zł) zajęciach dokonujemy decyzji co do dalszego uczestnictwa w zajęciach i na następnych wpłacamy opłatę za cały miesiąc z góry.
Nieobecność na zajęciach można "odpracować" w ciągu miesiąca po wcześniejszych uzgodnieniu dogodnego terminu.
Kurs na architekturę obejmuje: nauka podstaw projektowania graficznego, rysunku aksonometrycznego, perspektywy zbieżnej, rozwiązywanie zadań egzaminacyjnych.
Kurs przeznaczony dla: kandydatów na studia przed egzaminami na wydziały: architektury, architektury wnętrz, wzornictwa, projektowania graficznego, projektowania mody
Zapisy na kurs prowadzi Agata Dołkowska 510 075 992, , napisz na jaki kurs chcesz się zapisać!
Kurs podstaw projektowania dla kandydatów na studia przed egzaminami na wydział architektury, architektury wnętrz, wzornictwa, projektowania graficznego, mody, itp.
Program zajęć kursu obejmuje naukę rysunku z wyobraźni z elementami geometrii, kompozycji przestrzennej, projektowania graficznego, rzutowania aksonometrycznego, rysunku perspektywicznego. Ma na celu przygotowanie kandydata na studia do kolejnego etapu egzaminu.
Program tego kursu opiera się głównie na rozwiązywaniu konkretnych zadań na płaszczyźnie i w przestrzeni. Kursanci uczą się metod rozwiązywania zadań egzaminacyjnych.
Egzamin na architekturę, architekturę wnętrz, wzornictwo przemysłowe i kierunki artystyczne ma charakter konkursu i formę sprawdzianu z predyspozycji m.in. do zawodu architekta.
Zwykle taki sprawdzian/egzamin składa się z dwóch części:
część I – rysunek odręczny, zwykle jest to rysunek postaci
część II – test kwalifikacyjny sprawdzający podstawy projektowania graficznego, znajomości rysowania perspektywy, wyobraźni przestrzennej, umiejętności syntetycznego przekazu treści, umiejętności komponowania, świadomości podstaw ergonomii, z wiedzy o podstawowych kierunkach w sztuce.