Pastele, Agata Urbańska, prowadzi kursy rysunku i malarstwa w Bydgoszczy.Pastele, Agata Urbańska, prowadzi kursy rysunku i malarstwa w Bydgoszczy.Pastele, Agata Urbańska, prowadzi kursy rysunku i malarstwa w Bydgoszczy.Pastele, Agata Urbańska, prowadzi kursy rysunku i malarstwa w Bydgoszczy.Pastele, Agata Urbańska, prowadzi kursy rysunku i malarstwa w Bydgoszczy.

Rysownia - plener rysunkowo - malarski

» Czy rysownia Agaty Urbańskiej prowadzi zajęcia plenerowe w Bydgoszczy?
» Jak najlepiej nauczyć się zasad perpektywy zbieżnej i powietrznej?
» Jak nauczyć się rysować obiekty architektury i natury?
» Jak nauczyć się rysowania przestrzeni oraz światłocienia?

W pierwszych dniach wakacji na przełomie czerwca i lipca odbywa się plener rysunkowo - malarski na terenie miasta Bydgoszczy.

Do grupy "plenerowiczów" można dołączyć niezależnie, do wcześniejszego uczestnictwa w zajęciach rysunkowych, jest on dla wszystkich chętnych, chcących twórczo spędzić czas w mieście. Zajęcia odbywają się w godzinach przed i popołudniowych.

Poznajemy zakątki miasta, pracujemy w różnych technikach, a przede wszystkim uczymy się zasad perspektywy zbieżnej i powietrznej. Spotkania te są niezwykle ważne dla osób myślących o studiach architektonicznych, artystycznych, hobbystów chcących nauczyć się poprawnych zasad pracy w plenerze.

Praca w plenerze jest najlepszym sprawdzianem umiejętności przedstawiania przestrzeni, oddawania nastroju panującego w naturze, wrażliwości kolorystycznej, światłocieniowej, dawania sobie rady w trudnych, zmieniających się warunków atmosferycznych.


Realizacje w plenerze

 

 

 

 

Aplikacja PostcardViewer wymaga programu Adobe Flash. Pobierz program Adobe Flash. Program Flash jest zainstalowany. kliknij, aby wyświetlić galerię